کانفیگ WHMCS سیستم WHMCS یک سیستم بسیار قدرتمند می باشد که به وسیله ی آن کلیه ی وب سایت های هاستینگ یا موارد مشابه میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

از آن جایی که این سیستم یک سیستم بسیار حساس می باشد لذا باید یک کانفیگ بسیار عالی رو WHMCS خود پیاده کنید تا در آینده با خطا مواجه نشوید از آن جایی که پیام هاست سابقه بسیار طولانی در زمینه کانفیگ و رفع مشکلات WHMCS دارد شما به راحتی می توانید با سپردن ناحیه کاربری خود به پیام هاست از عملکرد درست آن مطمئن شوید.

از آن جایی که این سیستم خدمات خود را بر روی ما ایرانیان بسته است لذا شما نمیتوانید برای کانفیگ ، نصب و راه اندازی و حل مشکلات خود به پشتیبانی رسمی WHMCS تیکت ارسال کنید یا شما نمی توانید لایسنس قانونی تهیه کنید البته با مشخصات غیر ایرانی تهیه کرد ولی پیام هاست با ایجاد بستر مناسب برای شما عزیزان که می توانید کانفیگ یا نصب و راه اندازی WHMCS خود را به ما بسپارید یا اینکه هر گونه مشکلی در WHMCS داشتید با ما در میان بگذارید تا آن هارا در سریع ترین زمان ممکن رفع کنیم.

 

کانفیگ whmcs

پیام هاست مشکل لایسنس WHMCS را نیز حل کرده است شما با دانلود نسخه نال شده WHMCS از وبلاگ  پیام هاست  که توسط پیام هاست بررسی شده است می توانید با خیال راحت کسب و کار خود را با حداقل هزینه آغاز کنید.

نصب و راه اندازی WHMCS شامل نصب اولیه ، کانفیگ های امنیتی ، بروز رسانی تا دو بار به صورت رایگان ، تنظیم محصول اولیه ، راه اندازی بخش پشتیبانی تیکت ، رفع مشکل ارسال ایمیل، راه اندازی انواع درگاه های واسط یا مستقیم بانکی ، نصب قالب های ادمین و کاربری سازگار با آخرین نسخه ، فارسی ساز کامل ناحیه کاربری ادمین و ایمیل های ارسالی به کاربران ، تنظیم واحد پولی ، نصب SSL رایگان و انجام تنظیمات اولیه WHMCS میباشد.

در صورت نیاز به تنظیمات اضافی با دریافت هزینه اضافی بسیار کم برایتان انجام خواهیم داد.

اگر مشکلی در WHMCS خود دارید با ما از طریق پشتیبانی آنلاین ، تلگرام یا با ارسال تیکت و ارسال ایمیل در ارتباط باشید.

برای سفارش کانفیگ کانفیگ WHMCS کلیک کنید.